montessori slide

 

Oczyszczacz powietrza LightAir

LightAir w Akademii Montessori

Układ odpornościowy małego dziecka nie zawsze radzi sobie z ilością substancji zanieczyszczających środowisko, efektem są choroby, zmęczenie i problemy z koncentracją. Przedszkole jest idealnymi miejscem, w którym szerzą się bakterie i wirusy. Dlatego właśnie zainwestowaliśmy w oczyszczacz powietrza.Dzięki nim poprawiamy jakość powietrza wewnątrz sali co bezpośrednio przekłada się na lepszą koncentracje, zdolność uczenia się i dobre samopoczucie. Jest to szcególnie ważne w okresie jesienno-zimowym, w który jest zwiększone ryzyko zachorowań wśród dzieci.

LightAir Akademia Montessori

 

LightAir stosuje unikatową, opatentowaną technologię. Urządzenie, zamiast przesuwać powietrze przez układ filtrujący, dosłownie usuwa szkodliwe cząsteczki z powietrza i więzi je w kolektorze.

 

Jak to działa?


jak dziala lightair1

W przeciwieństwie do tradycyjnych oczyszczaczy powietrza LightAir wykorzystuje unikalną technologię jonizacji. Opatentowana technologia LightAir IonFlow sprawia, że nasz oczyszczacz powietrza generuje ponad 250 000 jonów ujemnych na cm3 mierzonych w odległości 1 metra, bez produkowania ozonu. Wzmożona produkcja jonów sprawia, że ładunek ujemny dociera do wszystkich zakamarków pomieszczenia.

jak dziala lightair2

Jony ujemne przyczepiają się do dodatnio naładowanych, szkodliwych cząstek powietrza takich jak kurz, pyłki powodujące alergie, bakterie, pleśń, łupież zwierzęcy, wirusy itp.

jak dziala lightair3

Dodatnio naładowany kolektor przyciąga cząsteczki pozostawiając powietrze czystym. Efekty działania kolektora nie słabną z czasem jak to bywa z oczyszczaczami, których konstrukcja została oparta na filtrach powietrza. Większe skupiska cząsteczek, zanim zostaną wychwycone przez oczyszczacz i zamknięte w kolektorze, opadają na podłogę i zostaną usunięte przy regularnym odkurzaniu.

jak dziala lightair4

Bardzo duża produkcja jonów ujemnych, pozwala skutecznie oczyścić powietrze w całym pomieszczeniu.

jak dziala lightair5

W razie potrzeby kolektor można z łatwością ściągnąć, przemyć wodą i ponownie używać. W połączeniu z bardzo niskim poborem energii urządzenie LightAir jest bardzo ekonomiczne w użytkowaniu. Utrzymuje czyste i zdrowe powietrze 24 godziny na dobę.

baby